TARİHÇEMİZ

Ufer Media Proje Organizasyon Ltd. Şti., Ufuk AYKER tarafından 2012 yılında kurularak elektronik alanında %100 yerli üretim ses amplifikatörleri ve endüstriyel makine kartları üreterek otomasyon teknolojileri sektörüne girdi ve Türkiye'nin birçok ilindeki eğlence parkları, konser alanları gibi açık hava seslendirme ve otomobil içi seri üretim seslendirme/akustik amplifikatör sistemleri üretimini gerçekleştirdi.

2015 yılında İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep'teki Teknopark'ta ofislerini açarak medya sektörüne prodüksiyon ana hizmet kolu ile faaliyetini sürdürdü. Ufer Tech ve Ufer Media şirketlerini, Ufer Media Proje Organizasyon Ltd. Şti. çatısı altında birleştirdi ve 2016 yılında Ufer Agency, Ufer Tech, Ufer Store, 2017 yılında Ufer Studio, 2018 yılında Ufer Project ve 2019 yılında Ufer Express adını taşıyan alt şirketleri hayata geçirdi.

VİZYON & MİSYONUMUZ

Ufer Media Group olarak aslında vizyonumuz da misyonumuz da, üstlendiğimiz işin en iyisini yapmak, yapamayacağımız iş, hizmet veya projeyi almamak, başta Türkiye'nin ve süreç içinde dünyanın en prensipli çalışan ve üreten, ülkemizin değerli firmaları arasında yer almak ve genç girişimcilere mentorluk etmektir.

ALT FİRMALARIMIZ

Ufer Media Proje Organizasyon Ltd. Şti., bir grup şirketidir.

Bu çatı altında bulunan ve 6 ayrı sektörde faaliyet gösteren alt firmalarımızı ve hizmetlerini detaylı inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz ve/veya beyin fırtınasında bulunmayı düşündüğünüz tüm detayları bizi arayarak veya ofisimize gelerek paylaşabilirsiniz.

UFER.AGENCY

Ufer.Agency firmamızda, internet siteleri, özel web yazılım ve otomasyonları, kurumsal kimlik çalışmaları, logo üretimleri, sosyal medya danışmanlığı ve grafik üretimleri, matbaa bazlı işler, kurumsal mail ve şirket içi/dışı santral iletişim çözümlerini sunmakta ve hizmet sonrası profesyonel desteği titizlikle sağlarız.

UFER.STORE

Ufer.Store firmamızda, hizmet sağladığımız; Bir veya birden fazla hizmet paketlerimizden en az birinden yararlanan müşterilerimizin, ürünlerini koyup satış yapabileceği bir E-Ticaret platformu oluşturduk. Bu platformun tüm dijital pazarlama ve grafik üretimlerini firma olarak ücretsiz üstlenmekteyiz.

UFER.STUDIO

Ufer.Studio firmamızda, eğitim setleri hazırlama ve yayımlama, dijital danışmanlık hizmetleri, çeviri ve tercümanlık hizmeti, YouTube yayım ve format stratejileri, reklam yönetim ve mecraları danışmanlığı, kurgu/senaryo ve reklam filmleri üretimlerinde profesyonel hizmet sağlamakta ve danışmanlığını yapmaktayız.

UFER.EXPRESS

Ufer.Express firmamızda, akıllı telefon ve tabletlere tam uyumluluk gösteren, kolay ama kapsamlı ve Google'dan tam onay alan web siteleri üretiyor, üretilen web sitelerinin yıllık ücretlerini minimum tutarak, Ufer.Express müşterilerine tam memnuniyet sağlıyoruz. Sınırsızca Ufer.Theme'i revize edebilirsiniz.

UFER.PROJECT

Ufer.Project firmamızda, genç girişimcilere ve öğrencilere ülkemiz alışılagelmişin dışında yatırım yapıyor, projelerini hayata geçiriyor ve hayata geçen projelerin PR, pazarlama ve kurumsal iş dünyasındaki tanıtımını firma olarak üstleniyor ve yeni projeler için bir sonraki girişimcimize meydan sağlıyoruz.

UFER.TECH

Ufer.Tech firmamızda, açık hava ve otomobiller için özel olarak üretilmiş ses amplifikatörleri, endüstriyel makine kartları ve otomasyonlar için elektronik kart ve proje üretmekteyiz. İhtiyacınız olan tüm elektronik proje ve işlerinizi yapabilecek, Ufer Tech'te 10'u aşkın mühendisimiz mevcut ve değerli fikirlerinize hazırlar!

NEDEN?

UFER MEDIA olarak titiz olduğumuz önemli birkaç konu var!

Aldığımız ve yaptığımız tüm işlerde termin süresini (Deadline) asla geçirmiyor, partnerlerimiz ile hizmet politikalarımızda sözleşmelerimizi katı tutuyor, grafik üretiminde cetvel kullanacak kadar simetriye dikkat ediyor, yazılım ve otomasyonları hatasız (Bug'sız) teslim ediyor, müşterilerimizi iyi dinliyor ve her zaman +1'i sunmaya gayret gösteriyoruz.

310'u aşkın internet sitesi üreten ve yayımlayan firmamız, Webrazzi Summit, Altın Örümcek vb. sektörün önemli jürilerinden 4 projede ödül alarak mentorluk yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Siz de projelerinizi ve/veya işlerinizi kalıcı, hızlı ve güvenli çözümler sunan Ufer Media uzmanlarına emanet etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yüzlerce memnun müşterimize, Ufer Media'yı tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz!

TAKİP!

Kampanyalarımızı incelemek, indirimlerden yararlanmak ve eleştirilerinizi iletmek için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!

TALEP!

Paket, hizmet veya ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için formu dolurun; Sizi hemen arayalım!

    Buy now