İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0(850) 308 83 09
Tıkla, WhatsApp'ı Aç!
Gaziantep Üniversitesi Teknopark A Blok Z-09 Şahinbey/Gaziantep
info@ufer.media
Reklam ve Affiliate:
ads@ufer.media

SOSYAL BİR ŞİRKETİZ!

Ufer Media Proje Org. Ltd. Şti. olarak sosyal medya hesaplarımızı sıkça ve titizlikle kullanıyor, zaman zaman sizlere hem ödeme kolaylığı sağlayacak hem de hizmet paketlerimizden daha özgür yararlanabileceğiniz kampanyalar düzenliyoruz.

Bizleri, altta yer alan sosyal medya hesap butonlarına tıklayarak takip edebilir, soracağınız sorulara anında yanıt bulabilir ve kampanyalarımızdan öncelikli olarak yararlanabilirsiniz. Bu arada sizleri kahveye bekliyoruz!

NEDEN?

UFER MEDIA olarak titiz olduğumuz önemli birkaç konu var!

Aldığımız ve yaptığımız tüm işlerde termin süresini (Deadline) asla geçirmiyor, partnerlerimiz ile hizmet politikalarımızda sözleşmelerimizi katı tutuyor, grafik üretiminde cetvel kullanacak kadar simetriye dikkat ediyor, yazılım ve otomasyonları hatasız (Bug'sız) teslim ediyor, müşterilerimizi iyi dinliyor ve her zaman +1'i sunmaya gayret gösteriyoruz.

310'u aşkın internet sitesi üreten ve yayımlayan firmamız, Webrazzi Summit, Altın Örümcek vb. sektörün önemli jürilerinden 4 projede ödül alarak mentorluk yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Siz de projelerinizi ve/veya işlerinizi kalıcı, hızlı ve güvenli çözümler sunan Ufer Media uzmanlarına emanet etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yüzlerce memnun müşterimize, Ufer Media'yı tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz!

TAKİP!

Kampanyalarımızı incelemek, indirimlerden yararlanmak ve eleştirilerinizi iletmek için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!

TALEP!

Paket, hizmet veya ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için formu dolurun; Sizi hemen arayalım!

    Buy now