NASIL ÇALIŞIRIZ?

Ufer Media Proje Organizasyon Ltd. Şti. olarak, dikkat ettiğimiz ve asla taviz vermeyeceğimiz birkaç önemli husus var!

- Firma ve/veya işletmenizi ziyaret ettiğimiz andan itibaren, taleplerinizi daha iyi analiz etmek ve sizi daha doğru anlamak için gözlemler yaparız.
- Siz anlatırken sizi dinler, sormamız gereken noktaları not alır ve 'olması gerektiği üzere' anlatımınız bittikten sonra, öncesinde hazırladığımız veya anlatmak istediğinize en uygun örnek çalışmaları sunar, beyin fırtınasına kapı aralarız.
- Yapamayacağımız veya uzmanlığımızın olmadığı işleri almayız; Aldığımız işleri ise gününde ve eksiksiz teslim ederiz. Biz 900+ referansı bu hassasiyetimiz ile başardık.
- Sunduğumuz hizmet her ne olursa olsun, ortaya koyulabilecek ve üretilebilecek en iyi kalitede çalışmalar üretiriz. Fiyatına göre iş yapmamak bizim baz prensibimizdir.
Tanıtım videomuzu izleyebilir veya aşağıdan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz...

ANA VE EK HİZMETLER (Ufer.Agency)

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  KURUMSAL VE GELİŞMİŞ WEB YAZILIM HİZMETİ

  Firmanızın hikayesine, mimari yapısına ve sektörüne özel web tasarımları yapıyor ve fonksiyonel yazılımlar ile sizi müşterilerinizden daha fazla telefon almanızı sağlıyoruz!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  VIDEO PRODÜKSİYON VE ÜRÜN/HİZMET TANITIM FİLMLERİ

  Firmanızın hizmet veya ürünlerini müşterilerinize daha iyi anlatabilmeniz için video çekimleri yapıyor, YouTube kanalınızda yayımlıyor ve yönetimini sağlıyoruz!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  SOSYAL MEDYA VE YOUTUBE İÇERİK DANIŞMANLIĞI

  Firmanızın tüm sosyal medya hesaplarını ve içerikler üreterek biz yönetelim; Siz yalnızca üretiminize ve müşteri portföyünüze sağladığınız hizmetlere odaklanın!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  KURUMSAL KİMLİK VE GRAFİK TASARIM HİZMETİ

  Firmanızın kurumsal kimliğine, hikayesine ve müşteri kitlesine özel grafik görseller tasarlıyor ve müşteri portföyünüze kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlıyoruz!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  KURUMSAL GÜVENLİ E-MAIL VE İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

  Firmanızın e-postaları hâlâ Gmail, Hotmail, Yandex vb. ise, sizleri kendi firmanızın adına ait hızlı ve güvenli mail sunuculara taşıyalım, attığınız hiçbir e-postalarınız Spam'e düşmesin!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  İNTERNET REKLAMLARI VE GELİR DANIŞMANLIK HİZMETİ

  Firmanızın haber, makale, metinsel içerik veya web projelerinizde bulunan reklamlarınızı daha yüksek kazançlı reklamlar ile güncelleyerek kazancınızı artıralım!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  E-TİCARET SİSTEMİ VE DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİ

  Firmanızın ürünlerini, tüm dünyaya satmak için size hızlı, güvenli ve modern görünüme sahip(Google tasarım kurallarınca) bir E-Ticaret sitesi kurup yönetelim!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  SUNUCU VE ALAN ADI BARINDIRMA VE TAKİP HİZMETİ

  Firmanızın web site, mobil uygulama ve mail hesaplarını daha güvenli, kesintisiz ve hızlı (Google Gsuite alt yapısıyla) sunucularda barındıralım, iletişimsiz bırakmayalım!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  SEO VE SEM BAŞVURU VE TAKİP DANIŞMANLIK HİZMETİ

  Firmanızın web site ve E-Ticaret altyapısın Google aramalarında daha da üstte çıkması için profesyonel SEO ve SEM çalışmaları yapalım, karınızı artıralım!

 • TIKLA VE WHATSAPP İLE SORU SOR!

  GOOGLE HİZMETLERİ BAŞVURU, TAKİP VE YÖNETİMİ

  Firmanızın veya projelerinizin Google Adsense, Analytics, AdWords, News, Videos, Pictures vs. tüm hizmetlerinin başvurusunu yapıp, Google Partner'liğimiz ile yönetelim!

NEDEN?

UFER MEDIA olarak titiz olduğumuz önemli birkaç konu var!

Aldığımız ve yaptığımız tüm işlerde termin süresini (Deadline) asla geçirmiyor, partnerlerimiz ile hizmet politikalarımızda sözleşmelerimizi katı tutuyor, grafik üretiminde cetvel kullanacak kadar simetriye dikkat ediyor, yazılım ve otomasyonları hatasız (Bug'sız) teslim ediyor, müşterilerimizi iyi dinliyor ve her zaman +1'i sunmaya gayret gösteriyoruz.

310'u aşkın internet sitesi üreten ve yayımlayan firmamız, Webrazzi Summit, Altın Örümcek vb. sektörün önemli jürilerinden 4 projede ödül alarak mentorluk yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Siz de projelerinizi ve/veya işlerinizi kalıcı, hızlı ve güvenli çözümler sunan Ufer Media uzmanlarına emanet etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yüzlerce memnun müşterimize, Ufer Media'yı tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz!

TAKİP!

Kampanyalarımızı incelemek, indirimlerden yararlanmak ve eleştirilerinizi iletmek için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!

TALEP!

Paket, hizmet veya ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için formu dolurun; Sizi hemen arayalım!

  Buy now