VE BUNLAR GİBİ 850+ İŞ DAHA...

Toplamda 900'ü aşkın çalışma yaparak ve müşteri memnuniyet SWOT'ını, denetim firmaları tarafından ölçülerek %96.7'lere taşımanın haklı gururunu yaşamaktayız. Duyduğunuz güven için teşekkürler!

BURASI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Biz Ufer Media Proje Organizasyon Ltd. Şti.'nin bir alt firması olan Ufer.Agency olarak ürettiğimiz bazı grafik, yazılım, internet siteleri, proje ve web otomasyonlarını, iş ortaklığı/partner firma dostlarımızla yürütmekteyiz.

Üretimini titizlikle sürdürdüğümüz ve eksiksiz şekilde tamamladığımız projelerin pazarlanmasında veya teslim sonrası hizmetlerinde mali prosedürler/sözleşmeler, partner dostlarımız tarafından yürütülmesi mümkündür.

Ufer.Agency olarak, üretimini tamamlayıp memnuniyet kazandığımız işlerde, partnerlerimizin profesyonelliği koruyamadığı gerekçesiyle oluşan durumlardan mesul olmadığımızı belirtir, bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.

NEDEN?

UFER MEDIA olarak titiz olduğumuz önemli birkaç konu var!

Aldığımız ve yaptığımız tüm işlerde termin süresini (Deadline) asla geçirmiyor, partnerlerimiz ile hizmet politikalarımızda sözleşmelerimizi katı tutuyor, grafik üretiminde cetvel kullanacak kadar simetriye dikkat ediyor, yazılım ve otomasyonları hatasız (Bug'sız) teslim ediyor, müşterilerimizi iyi dinliyor ve her zaman +1'i sunmaya gayret gösteriyoruz.

310'u aşkın internet sitesi üreten ve yayımlayan firmamız, Webrazzi Summit, Altın Örümcek vb. sektörün önemli jürilerinden 4 projede ödül alarak mentorluk yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Siz de projelerinizi ve/veya işlerinizi kalıcı, hızlı ve güvenli çözümler sunan Ufer Media uzmanlarına emanet etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yüzlerce memnun müşterimize, Ufer Media'yı tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz!

TAKİP!

Kampanyalarımızı incelemek, indirimlerden yararlanmak ve eleştirilerinizi iletmek için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!

TALEP!

Paket, hizmet veya ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için formu dolurun; Sizi hemen arayalım!

    Buy now